За нас

ДЕТСКА ГРАДИНА НЕЗАБРАВКА е детско заведение в село Бръшляница, ул. Васил Левски № 93.

Детска градина с утвърдени традиции, заемащо достойно място в предучилищното възпитание на децата в община Плевен.

Детското заведение се финансира с общински средства. Материално-техническата база е обновена и е в много добро състояние.

ДЕТСКА ГРАДИНА НЕЗАБРАВКА разполага със собствена сграда, голям двор, оборудван с площадки за игра за малките палавници.

В двора на детското заведение, екипът засади дървета, които растат бавно, но ще радват идните поколения!

Помещенията в градината са светли и просторни, уютно обзаведени. Всяка група разполага със собствено помещение, включващо спалня, занималня, гардеробна, сервизни помещения и тераса.

В детското заведение се извършва прием на деца от една до шест годишна възраст, разпределени в групи, формирани по възрастов признак.

Екипът на детското заведение се грижат с любов, внимание и всеотдайност за своите малки възпитаници.

ДЕТСКА ГРАДИНА НЕЗАБРАВКА е престижно детско заведение със собствен имидж и утвърдено място в системата на предучилищното възпитание.

Основни приоритети в работата на екипа е качеството на детското обучение и възпитание, подготовяйки малките възпитаници за училище.

Програмите, по които се осъществява обучението на децата, са утвърдени от МОН.

ДЕТСКА ГРАДИНА НЕЗАБРАВКА, Бръшляница дава възможност на малките палавници, успешно да овладяват познанието, красотата и вълшебството на приказното детство.